Loome teile olulistest sündmustest loo

Minu töö peamine eesmärk on mitte lihtsalt filmida järjekordne videoklipp, vaid näha ja näidata teid tõelistena. Anda edasi seda imetlust, millega peigmees vaatab oma armsamat ja sooja naeratust, mille pruut kingib tulevasele abikaasale. Tabada ja jäädvustada kõik kõige tähtsamad, liigutavamad hetked, puudutused ja vargsed pilgud. Et saaksite oma pulmavideost seda erilist päeva mitte ainult tagantjärele vaadata, vaid selle ka uuesti läbi elada

Minu lubadus sulle

Luban sulle, et sinu pulmavideo saab olema tõeline teie tunnete lugu. Te ei pea kaamera ees näitlema, kunstlikult naeratama või teeseldult käituma. Aitan sul ja su peigmehel avaneda, olla loomulikud, keskenduda tunnetele teineteise vastu ja meeldivatele emotsioonidele.

Te unustate minu ja kaamera ning keskendute oma armastusele teineteise vastu. Mis teid liidab? Milliseid unustamatuid hetki olete juba koos läbi elanud? Milline imeline elu ootab teid koos? Mõelge sellele võtete ajal ja te olete tulemuses vaimustatud.

Naerge, nutke, kallistage, suudelge või ajage teineteist naerma, tehke kõike, mida hing ihkab – see video on ainult teie lugu. Ja mina aitan teil selle luua.

PULMAVIDEO

Play Video

Jane & Ilja

Avan teid võtete ajal sellistena, millised te tegelikult olete. Aitan teil oma tundeid teineteise vastu kaunilt väljendada ja luua tõelise teie armastuse loo. Sellest saab teie perekonna arhiivi esimene, kõige hinnalisem video, aasta pärast aga on see juba hindamatu.

Anastassia & Anton

Kuulan alati ära kõik teie ideed ja oskan öelda, kuidas neid paremini ellu viia. Samuti pakun võteteks oma ideid. Iga armunud paar on ainukordne. See inspireerib mind looma midagi erilist – pulmavideo, mis teid vaimustab.

Liis & Mikk

Tunded, pisarad, soe atmosfäär ja lähedus – seda kõike kujutan ma teie videotes. Selle tulemusena tulevad need välja sensuaalsed ja südantsoojendavad. Neid tahaks vaadata aina uuesti ja uuesti, et taas neid hetki läbi elada.

PULMAFOTO

Ilja & Tatjana

Alexander & Anna

Richard & Roxanna

Kontaktid

Telefon: +372 55 72 109
Aadress: Tallinn, Estonia, Narva mnt. 51

Võtke meiega ühendust, et küsida ja kokku leppida kokkusaamine, püstitada koos tehniline ülesanne või lihtsalt astuge läbi, et juua kohvi meie kontoris. Helistage, kirjutage ja astuge läbi! Meie garanteerime – Teile kindlasti meeldib teha meiega koostööd!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Copyright 2020 © All rights Reserved.