Loome teile olulistest sündmustest loo

Minu töö peamine eesmärk on mitte lihtsalt filmida järjekordne videoklipp, vaid näha ja näidata teid tõelistena. Anda edasi seda imetlust, millega peigmees vaatab oma armsamat ja sooja naeratust, mille pruut kingib tulevasele abikaasale. Tabada ja jäädvustada kõik kõige tähtsamad, liigutavamad hetked, puudutused ja vargsed pilgud. Et saaksite oma pulmavideost seda erilist päeva mitte ainult tagantjärele vaadata, vaid selle ka uuesti läbi elada

Minu lubadus sulle

Luban sulle, et sinu pulmavideo saab olema tõeline teie tunnete lugu. Te ei pea kaamera ees näitlema, kunstlikult naeratama või teeseldult käituma. Aitan sul ja su peigmehel avaneda, olla loomulikud, keskenduda tunnetele teineteise vastu ja meeldivatele emotsioonidele.

Te unustate minu ja kaamera ning keskendute oma armastusele teineteise vastu. Mis teid liidab? Milliseid unustamatuid hetki olete juba koos läbi elanud? Milline imeline elu ootab teid koos? Mõelge sellele võtete ajal ja te olete tulemuses vaimustatud.

Naerge, nutke, kallistage, suudelge või ajage teineteist naerma, tehke kõike, mida hing ihkab – see video on ainult teie lugu. Ja mina aitan teil selle luua.

Play Video

Pascal & Merily

Avan teid võtete ajal sellistena, millised te tegelikult olete. Aitan teil oma tundeid teineteise vastu kaunilt väljendada ja luua tõelise teie armastuse loo. Sellest saab teie perekonna arhiivi esimene, kõige hinnalisem video, aasta pärast aga on see juba hindamatu.

Anastassia & Anton

Kuulan alati ära kõik teie ideed ja oskan öelda, kuidas neid paremini ellu viia. Samuti pakun võteteks oma ideid. Iga armunud paar on ainukordne. See inspireerib mind looma midagi erilist – pulmavideo, mis teid vaimustab.

Liis & Mikk

Tunded, pisarad, soe atmosfäär ja lähedus – seda kõike kujutan ma teie videotes. Selle tulemusena tulevad need välja sensuaalsed ja südantsoojendavad. Neid tahaks vaadata aina uuesti ja uuesti, et taas neid hetki läbi elada.

Love Story

Love-story – see on professionaalne foto ja/või video teie paarist romantilisel jalutuskäigul. Võime koos valida parima marsruudi mööda kauneid ja põnevaid paiku, mõelda välja erilise süžee või lihtsalt näidata teie tundeid sellistena nagu need on. Tulemusena saate professionaalselt töödeldud foto või videoklipi teie parimatest koos veedetud hetkedest.

MEIE PAKKUMISED JA HINNAD

Meie loome loomulikud ja emotsionaalsed pulmapildid ning pulmavideod loominguliste ja klassikaliste pulmade jaoks. Te saate valida endale sobiva paketi, ilma protsendita ja varjatud maksudeta maksta meie teenused kinni kuni kahe kuu jooksul peale pulmi.

Emotsionaalne päev - 1200€*

Paketi sisu: 2 operaatorit + droon. Tänu sellele, et kasutame 2 operaatorit, ükski tähtis hetk Teie peol ei jää märkamata. Video jäädvustab noorpaari emotsioonid nende pulmapäeval. Jäädvustame kõik noorpaari ning nende lähedaste rõõmud. Video muutub täiuslikuks tänu drooniga filmimisele – muutes dünaamiliseks ja haaravaks. Videot saadab muusika ja külaliste südamlikud kõned. Pakett sisaldab professionaalselt salvestud ametliku peo osa ja sugulaste ning lähedaste kõned. Paketi osa on ka ühe minuti pikkune tiiser, mida saab kohe pulmapeol kohapeal näidata.

  • Video kuni 20 minutit + treiler 5 minutit
  • Tiiser 1 minut
  • Droon
  • Tööpäev 12 tundi
  • Video töötlemine kuni 4 kuud  

Dokumentaalfilm - 550€*

Paketi sisu: 1 operaator ja droon. Video sisaldab võtmehetkedest hommikusest ettevalmistustest kuni pruutpaari esimese tantsuni. Video vaatamise ajal saab uuesti kogeda kõik peo kaunid hetked. Videot saadab muusika ja südamlikud külaliste kõned.

  • Video kuni 15 minutit
  • Video lühiversioon kuni 3 minutit
  • Droon
  • Tööpäev 10 tundi
  • Video töötlemine kuni 5 kuud 

Mälestus - 490€*

Paketi sisu: 1 kaamera ja 1 operaator. Video sisaldab olulistest ja ilusatest pulma hetkedest, hommikust kuni töögraafiku lõppemiseni. Videod saadab muusika.

  • Video 7 minutit
  • Tööpäev 8 tundi
  • Video töötlemine kuni 5 kuud

Kontaktid

Telefon: +372 55 72 109
E-post: info@rahufilm.ee
Aadress: Tallinn, Estonia, Narva mnt. 51

Võtke meiega ühendust, et küsida ja kokku leppida kokkusaamine, püstitada koos tehniline ülesanne või lihtsalt astuge läbi, et juua kohvi meie kontoris. Helistage, kirjutage ja astuge läbi! Meie garanteerime – Teile kindlasti meeldib teha meiega koostööd!

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Copyright 2020 © All rights Reserved.