Pulmapildid vihmaga: 5 saladust klassikaliste fotode saamiseks halva ilma korral.

Ameerika laulja Vivian Green on öelnud: „Elu mõte ei seisne selles, et oodata kuni äike lõppeb, vaid hoopis selles, et õppida tantsima vihma all“. Ning see on tõde, kui unistad, et sinu kõige kauaoodatum päev mööduks sujuvalt. Allpool on toodud ära viis saladust fotode tegemiseks vihmaga, mis näitavad, kuidas pulmapildid ja videod tulevad ka halva ilma korral kindlalt välja eredatena, ebatavalistena ja tulvil emotsioone.

Rain

Saladus 1: improviseerige kompositsiooniga

Just vihmaga on võimalik saada kõige ebaharilikumaid kompositsioone ebatavalisteks pulmapiltideks: õrna suudluse kujutamine vee all, teie kahekesi pulmaautos koos veeniredega klaasidel või hubane pidusöök veepiiskadega akendel. Kui vihm õieti välja mängida, siis saavad fotod ja videod olema uskumatult romantilised. Kujutage endale ette peigmeest, kes katab pruuti oma pintsakuga, teie õrna suudlust keset külaliste merd, tantsu vihma all või kallistamist ühe suure varju all. Kui aga pildistamine toimub linnas märja betooni ja asfaldi ning laternate ja vitriinide taustal, siis meenutab teie armastuse lugu romantilist kinofilmi.

Rain

Saladus 2: mängige valgusega ja lilledega

Valguse mitmekordne murdumine vihmapiiskades teeb pildid ja videod erksamaks ning pulmasuudlus esiletoodud tilkade taustal näeb välja lihtsalt lummav. Võib tabada lompides ja märgadel pindadel murdunud valgust; pildistades must-valge režiimiga on värvid vihmase ilmaga maha surutud ja domineerivaks saab hall toon; või vastupidi – kaadrisse võib haarata eredaid detaile nagu vihmavarjud, õhupallid, pruudikimp, riietuse elemendid, küünlad laudadel jms, mis moodustavad kontrasti halli taustaga. Muuseas, hall taevas vähendab kontrastsust. Sellisel taustal näete te välja soodsamad, ilma varjudeta ja päikese käes kissitavate silmadeta.

Rain

Saladus 3: rõhutage aksessuaare

Ehitud vihmavarjud, mis te pärast pidustusi kingite külalistele, mitmevärvilised kummikud ja vihmamantlid, mis torkavad silma koos pulmalilledega, annavad fotole omapoolse sära, kelmikuse ja eredad toonid. Ent neutraalsetes värvides klassikalise tseremoonia jaoks valige mustad, valged, beežid või läbipaistvad vihmavarjud, mis täiustavad väljapaistmist ja loovad elegantse mulje.

 

Rain

Saladus 4: püüdke emotsioone

Pange nägu vihmapiiskade alla, naerge, suudelge ja püüdke kinni vikerkaar! Vihma käes näevad kallistused välja topeltromantilised, tantsimine kirglik, jalutuskäik mööda lompe koos eredate vihmavarjudega meeletult lõbus ning jooksmist vihma käes (kui te muidugi otsustate seda teha) ei unusta te kunagi – see kutsub emotsioonide tormi esile iga kord, kui te uuesti pulmafilmi või albumit vaatate. Kui aga pulmas on lapsi, siis kuipalju naudingut saab olema fotodel nende hüppamisest mööda lompe!

Rain

Saladus 5: jääge iseendaks

Kõige tähtsam saladus – unustage see, kuidas on kombeks ja tehke nii, kuidas ise tahate. Ilm akna taga ei ole tähtis kui teie kõrval on armastatud inimene. Ilma te ei saa muuta, ent oma suhtumist temasse saate! Ning on väga tore, kui teie fotod ja pulmafilm väljuvad klassikalistest raamidest ja ei ole stereotüüpsed. Milline ka ei oleks ilm teie pulmapäeval, olge õnnelikud, armastage teineteist, jääge iseendaks ja professionaalne Your Wedding fotograaf ning videograaf avavad ning annavad teid täitvad emotsioonid edasi. Võtke lihtsalt meiega mistahes teile mugaval viisil ühendust ning esitage teid huvitavad küsimused Me garanteerime, et meie võttegrupp leiab väljapääsu ka märjast olukorrast

 

Home

Kontaktid

Võtke meiega ühendust, et küsida ja kokku leppida kokkusaamine, püstitada koos tehniline ülesanne või lihtsalt astuge läbi, et juua kohvi meie kontoris. Helistage, kirjutage ja astuge läbi! Meie garanteerime – Teile kindlasti meeldib teha meiega koostööd!

Aadress: Tallinn, Estonia, Narva mnt. 51
Telefon: +372 55 72 109